Spameři s.r.o. znovu zasahují

05.07.2012 23:36

Dneska jsme obščastnili našimi letáčky celé Ketkovice a Kuroslepy! Vyrazili jsme o něco dřív, at to všechno zvládneme. V Ketkovicích jsme si užili pěkné bouřky (aj takové malé krupky padaly), ale měli tam pěknou zastávku, no hned jsme jim tam ponechali náš plakátek s trhacími kontakty. A do Kuroslep jsem scoopitche málem nedostala. Každopádně nakonec vše dobře dopadlo. Dokonce jsme ve vedlejším Březníku stihli vyvěsit dva plakátky s trhacími kontakty (a podívat se na ten dům, kde jsme byly minulý týden s mamkou). 

Poznatky za tyto dva dny: v Ketkovicích jsme potkali nějak moc opilců a protivných lidí, Čučice jsou docela velkej stadt a Kuroslepy se pro mě stávají aktuálně number#1. Je to tam kouzelný!

A ještě jedna malá statistika ohledně dopisních schránek:

50% domů má normální schránku (více či méně vkusnou)
50% domů nejspíš nechce utrácet za schránku a tak má místo schránky bud nějakou kulatou plastovou trubku anebo kus takovýho toho sloupku co bývá u silnic (wikipedia říká, že se tomu říká směrový sloupek). By mě zajimalo, to jako kradou? A úplně největší specialita byla jen přidrátovaná pet lahev od mineralky nebo vody k plotu. Jen jednou jsem ji pochopila, to když jsem v normální schránce našla hnízdo:) (v trubce!). 

A ještě bych někdy v budoucnosti chtěla obšancovat Březník a Senorady. No uvidíme, jak bude scoopitch a můj volný čas svolný.