Inzerát na bezrealitky.cz od realitky, v Kuroslepech

11.07.2012 15:22

Objevila jsem na bezrealitky.cz inzerát na dům se zahradou v Kuroslepech. Tak nějak spíš nad Kuroslepama. Zajimavej.

"prodám RD 572m2 , zahrada 1863 m2, ostatní plocha 107 m2, topení na plyn i tuhá paliva, veřejný vodovod. Ihned k obývání,
 možnost celoročního trvalého bydlení, vhodné k rekreaci. Vzdálenost do Brna 41 km".

Za 1200 000:-/.

 

Na kontakt mi odpověděla realitka, haha. Resp. nějaka divná paní, co je asi něco jako realitní makléřka. Tipuju taková nějaká co nemá žádnou kancelář a vydělava si jen sama na sebe.

Na Street view jsme zjistili, že to není rozhodně dům na zbourání. A vedle je pila. Haha. Ale domluvila jsem se tou paní, že se zeptá, jestli by byl majitel třeba ochotný prodat jen zahradu bez domu, protože ten dům sámo nechceme a tolik peněz taky nemame. 

Pracovní e-mail na @centrum.cz ve mně vyvolal ještě "větší" důvěru. Nicméně jsem napsala, že bych ráda znala aspon číslo parcely, ať víme, kde to je a jak je to tam s tou pilou. Poslední e-mail mě definitivně dorazil:

...dnes jsem hovořila s panem majitelem a jsem připravena Vám podat informace na místě... 

OMG WTF! Co to má být? Nemáme ještě žádnou fotku, nevíme číslo parcely té zahrady. No jako scoopitch pravil, že to mam skrečovat, ale pak jsme se dohodli, že půjdem na prohlídku. A budeme dělat, že ja jsem ta hodná a on ten zlej. No jsem zvědava, jestli nás okradou nebo co to má znamenat.