Historicky první rokování o našem domě!

04.01.2015 15:23

Kuba měl sice přijet v ono magické datum 12. 12., avšak bohužel z toho nakonec na poslední chvíli sešlo. Avšak brzy jsme si to vynahradili! První pátek v novém roce jsme navštívili Kubu a Luciu u nich (v dočasném) doma v Žamberku. A první návrh našeho domu je konečně na světě! Jen jsme Kubovi trochu nastínili, jak bychom si to představovali a on to tam před námi přímo na místě z fleku načrtnul. Měl by to být jen malý domek, bez patra. Zatím to vypadá, že bude mít dva dětské pokoje, ložnici, jeden veeeelký obyvák s kuchyní, technickou místnost, dílnu a stání pro auto. Ja bych tam rada měla ještě pracovnu lomeno pokoj pro hosty, ale to mi zatím neprochází. To už by ten dům prý nebyl malý. No třeba si to ještě vybojuju.

Pak už chlapi rokovali o takových těch technických věcech. U toho už jsem nebyla, protože jsme s Luciou musely probrat takové ty ženské věci - porody, děti a tak:). Nicméně dostali jsme od Kuby nějaké "úkoly", co už můžeme zařídit, vyřídit, udělat, tedy prakticky asi zahájit tu "obíhací", úřadovou část.

Bylo to velmi příjemné a osvěžující zas po dlouhé době (v případě obou dvou) mluvit s někým, kdo je na stejné vlně. Už se těším na příště!

Diskusní téma: Historicky první rokování o našem domě!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek