Březník je boží!

01.07.2012 14:21

Tak Březník je přesně to místo, které bych si představovala. Všude kolem zeleno, zahrada plná ovocných stromů, v nejvyšším bodě stodola. Akorát to hospodářské stavení je takové rozsáhlé! Každopádně asi jsem si neměla brát na radu s sebou mamku:D. Ta na to nenašla vlídné slovo. Moc peněz je to podle ní každopádně, ale taky moc práce, moc nepořádku, co by bylo po bourání, moc práce zkultivovat tu zahradu.. no prej za celej život bychom to nezvládli! A nahoře nejsou ani dotaženy sítě. Povídat jí něco o recyklaci, kořenové čističce, solarnich panelech nebo permakultuře by nemělo cenu.

A paní majitelka se pry stěhuje do bytu, tak by nám tam tu zvířenu pry nechala. Že jednoho psa a předpokladam, že kočky. Taková malá koťátka tam zrovna měli! 

Taky jsme se bavili o nějaké zájemkyni o tu stodolu nahoře, že bychom si to s ní rozpůlili. Každý by měl pozemek něco kolem 3 tisíc metrů, ale čert ví, kolik paní má, kolik dá a hlavně kolik toho chce. A nad tou stodolou je prý výhledově výstavba domů... tak to mě taky trochu trápí. Ale teda prý fakt vyhledově, že to ještě chvilu potrvá. Ale...

Moje fotky z Březníka